Patiëntenservetten 500 stuks (10x50)

In voorraad
Om van jouw online shopervaring een nóg groter succes te maken, willen we je graag attenderen op het sparen van beloningspunten!
Je kunt gratis sparen voor leuke kortingen met ons beloningssysteem. Het enige dat je hoeft te doen, is zorgen dat je ingelogd bent in jouw account als je bij ons een bestelling plaatst. Voor elke €5,00 die je uitgeeft, ontvang je 1 punt die automatisch wordt gevoegd aan je account. Elke beloningspunt staat gelijk aan €0,10. Heb je 50 beloningspunten gespaard? Ontvang je een korting van €5,00 op je toekomstige aankopen in onze webshop. Je kunt de korting elk moment gebruiken. Dat is toch wel heerlijk online shoppen?
Voor alle aankopen telefonisch, per mail, op de beurzen of in de showroom is helaas het sparen van beloningspunten niet van toepassing.
Beschrijving
De Dental Towels zijn waterdichte patiëntenservetten die onmisbaar zijn bij werkzaamheden met vloeistoffen. De patiëntenservetten zijn 2-laags en voorzien van een geplastificeerde onderlaag. Hierdoor hebben de patiëntenservetten een waterdicht oppervlak. De afmeting van de patiëntenservetten zijn 33x45cm. Naast een omdoos van 500 stuks zijn de patientenservetten ook los verkrijgbaar per 125 stuks of per 50 stuks!