Mixcoco Soak Off Remover 460 ml

Nog nooit is het verwijderen van gellak, polyacrylgel en nail concealer zo makkelijk geweest als met de mixcoco gellak remover!

Vijl de top coat van de nagels, bevochtig de foil nail wraps met de mixcoco gellak remover en laat dit ongeveer 10 minuten inwerken op de nagels. Haal de folie eraf, nog even met een bokkepootje en een vijl erbij langs en u bent klaar!

Op voorraad
Artikelcode:
045105
€ 17,50

Voor 15 uur besteld? Zelfde werkdag verzonden!

Vanaf €70 (excl. BTW) gratis verzending*

Kennis van de sector

Directe inkoop bij vooraanstaande leveranciers

 

 

 

Mixcoco Soak Off Remover werkt snel en veilig zonder de eigen natuurlijke nagelplaat te beschadigen.

Ingrediënten: Ethylacetaat, Butylacetaat, Aceton

Instructies:

Verwijder de top coat van de nagel met een vijl (180/240 grit).

Gebruik de Foil Nail Wraps (artikel code: 0200FNW-05) en bevochtig het watje met de Mixcoco Soak-Off Remover.

Wikkel de folie om de vinger en laat 10 minuten intrekken (zorg er wel voor dat het gedeelte met het watje op de nagel zit).

Zodra de gellak (concealer), van de nagelplaat is losgekomen, gebruikt u een bokkepootje om de gellak van de nagel te duwen. Breng vervolgens de Mixcoco Calcium Plus (artikel code: 023017) aan om te hydrateren, beschermen en te voeden van de natuurlijke nagels.

Schrijf uw eigen review
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reviews schrijven. Log in of maak alstublieft een account aan.